Přes 7 let budujeme
projekty

Vytváříme vlastní i klientské projekty na klíč

Projekt LeadMarket je Co-Brandový projekt firem Leadgenia s.r.o. a DigitalMarket s.r.o., který kombinuje zkušenosti a kapacity obou firem.

Leadgenia s.r.o.

Příčná 1892/4, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha

IČO: 04458206 

Digital Market s.r.o.

Jaurisova 515/4, Michle (Praha 4), 140 00 Praha,

IČO: 09402012

Kontaktujte nás

Nabízíme komplexní služby

Nabízíme komplexní služby v oblastech

Vytváření projektu na klíč

Vlastní on-demand projekt k hlavnímu má mnoho výhod, jako je flexibilita, nezávislost na brandu a možnost end-to-end řízení malým týmem nebo dokonce jednotlivcem. Nové technologie umožňují přidání různých vychytávek, které mohou pomoci rozšířit obchodní příležitosti.

Poskytování řešení pro affiliate a leadgen měření

Specializujeme se na výběr, nastavení a správu nástrojů na měření konverzí z partnerských spoluprací. Vybrat správný nástroj a zajistit jeho nastavení může být složitý problém, se kterým vám rádi pomůžeme. Nabízíme nejen technické nastavení nástrojů, ale také poradenství ohledně obchodního modelu a reportingu výsledků z těchto měřících nástrojů. Díky tomu můžete snadno sledovat a analyzovat úspěšnost vašich partnerských spoluprací a přizpůsobovat své strategie dle těchto dat.

Spuštění kampaní a správa affiliate partnerů

Jako experti ve správě a vedení partnerských spoluprací jsme úplně nejdále. Máme bohaté zkušenosti s vedením partnerských spoluprací jak v oblasti služeb, tak i ecommerce. Umíme nastavit cíle a očekávání vašeho affiliate kanálu, vybrat a nastavit technologická řešení, správně nastavit obchodní model spolupráce a zajistit partnery k propagaci a jejich následnou motivaci. Doporučíme vám ty nejvhodnější marketingové podklady pro vaši spolupráci a přicházíme s nápady jak a co se dá kde propagovat. Díky našim zkušenostem a know-how jsme schopni optimalizovat váš affiliate kanál a maximalizovat vaše obchodní příležitosti s partnerskými spolupracemi.