Postavili jsme
Filatelistický ráj

který modernizuje sbírání známek

Vytváření projektu na klíč

Vlastní on-demand projekt k hlavnímu má mnoho výhod, jako je flexibilita, nezávislost na brandu a možnost end-to-end řízení malým týmem nebo dokonce jednotlivcem. Nové technologie umožňují přidání různých vychytávek, které mohou pomoci rozšířit obchodní příležitosti.

Ideation, research, Wireframe, UX testing, Design, Development, Marketing, Sales

Pavel Kuhn | dřívější R&D ředitel – Home Credit CZ&SK

Honza s Lukášem nám v Home Creditu pomáhali s budováním obsahové farmy, kterou jsme postavili vně Home Creditu. Tento řekněme magazín, který se věnoval finančním otázkám nám umožňoval značnou flexibilitu v publikaci různých témat a podařilo se nám tak oslovit i cílové skupiny, které by třeba přímo na web společnosti nepřišli. Zároveň jsme si mohli dovolit srovnání produktů s konkurencí což mateřský web neumožňoval. Vedlejší projekt nám tak efektivně umožnil si sáhnout na konverze, které bychom jinak nepřinesli.

Martin Švec | Ředitel – Simplea pojišťovna

Vytvořit první zcela online sjednání životního pojištění byl projekt na několik měsíců a jsme rádi, že jsme k tomu měli dobrého partnera, který po celou dobu udržel směr a naší vizi přeměnil v realitu. Oceňujeme zejména efektivní propojení vývoje a marketingu díky čemuž vznikl vyladěný formulář ve kterém víme, co se v jednotlivých krocích sjednání děje a proč. A můžeme tyto postřehy použít pro další zlepšení nebo v akvizici nových klientů.

Poskytování řešení pro affiliate a leadgen měření

Specializujeme se na výběr, nastavení a správu nástrojů na měření konverzí z partnerských spoluprací. Vybrat správný nástroj a zajistit jeho nastavení může být složitý problém, se kterým vám rádi pomůžeme. Nabízíme nejen technické nastavení nástrojů, ale také poradenství ohledně obchodního modelu a reportingu výsledků z těchto měřících nástrojů. Díky tomu můžete snadno sledovat a analyzovat úspěšnost vašich partnerských spoluprací a přizpůsobovat své strategie dle těchto dat.

Procurement, Setup, Integrations, Tracking, Reporting

Spuštění kampaní a správa affiliate partnerů

Jako experti ve správě a vedení partnerských spoluprací jsme úplně nejdále. Máme bohaté zkušenosti s vedením partnerských spoluprací jak v oblasti služeb, tak i ecommerce. Umíme nastavit cíle a očekávání vašeho affiliate kanálu, vybrat a nastavit technologická řešení, správně nastavit obchodní model spolupráce a zajistit partnery k propagaci a jejich následnou motivaci. Doporučíme vám ty nejvhodnější marketingové podklady pro vaši spolupráci a přicházíme s nápady jak a co se dá kde propagovat. Díky našim zkušenostem a know-how jsme schopni optimalizovat váš affiliate kanál a maximalizovat vaše obchodní příležitosti s partnerskými spolupracemi.

Campaign and Affiliate Management, Evaluation, Optimization

Co Děláme

Pro Naše Spokojené Klienty

Kontaktujte nás

Tým

Pomůžeme Vám s Čímkoliv

Jan Stejskal

Marketing manažer s dlouholetými zkušenostmi a velkým přehledem v dalších odvětvích online marketingu, jako je e-commerce, ux, placená média, analytika a další. Dokážu vybudovat projekt na zelené louce a snadno se zapojím i do již existujícího. V poslední době jsem se seznámil s metodami agilního řízení projektů, které si osvojuji.

Lukáš Koucký

Marketingový a produktový manažer s více než 10 lety zkušeností v oblasti služeb, jako jsou online úvěry, fintech, bankovnictví a telekomunikace. Budování projektů a zvyšování jejich tržeb pomocí efektivního nákupu reklamy a optimalizace konverzí i monetizace. Spojuje IT a marketingu s cílem vytvořit něco výjimečného.